-

VIP001: W tym roku w Polsce była ciepła zima [2:20]
Cześć! Witam bardzo serdecznie.Jest zima, kiedy robię to nagranie jest środek stycznia, ale zupełnie tego nie widać.Środek stycznia, a nie ma ani troszeczkę śniegu.To bardzo dziwne. Ta zima była zupełnie inna niż wszystkie zimy.Tej zimy prawie nie było śniegu. Jest styczeń, powinien być mróz i powinien leżeć śnieg, ale tej zimy nie ma ani mrozu,…
