Znowu mamy wiosnę.
Wydaje się, że co roku wiosna jest taka sama.
Jednak przyjrzyj się dokładnie.
Przyjrzyj się szczegółom, a zobaczysz, że nie ma rzeczy zwyczajnych.
Wszystko jest ciągle inne, wszystko się zmienia.
To samo drzewo poprzedniej wiosny wyglądało zupełnie inaczej.
Wszystko się zmienia.
Dlatego życie jest takie ciekawe.
Jeśli pędzimy, nie przyglądamy się szczegółom, wtedy nie widzimy tych malutkich zmian.
Wszystko wydaje się takie same… ale to tylko pozory . . .

Piękny filmik, Piotr!
Podobał się…? To świenie, bardzo się cieszę!
jasne, że podobał mi się :)
To piękne wiosenne zdjęcia (z bohaterem Jobie – przecież wiesz, że lubię psy) i mądra lekcja życia. Zgadza się, często tylko narzekamy, gdy mamy jakieś kłopoty… ale nie myślimy o tym, że wszystkie wydarzenia w naszym życiu, nawet bardzo nieprzyjemne, tak naprawdę wzmacniają nas. Potem będziemy mocniejsi, tak jak rośliny na wiosnę :)
:D
Choć już jest lato, ten filmik naprawdę, naprawdę dodaje mi otuchy… bo ostatnio mam sporo problemów. Dzięki wielkie Piotr !
Już nigdy, nie będzie tak samo jak teraz :)
To prawda, nie będzie tak samo, ale to nie znaczy, że będzie gorzej. Czasami martwimy się na zapas, zupełnie niepotrzebnie. Mam nadzieję, że rozwiążesz swoje problemy i wkrótce wszystko będzie w porządku. Powodzenia Migotko!