“Piotr your method is very very very good. I am so glad to learn about your teaching. Today at the doctor, I already feel confident speaking. Thank you Piotr.”
Dziękuję Dietger!
Wszyscy liczymy na to, że na jesieni będzie więcej deszczu, a w zimie śniegu. Wtedy na wiosnę wszystko wróci do normy.
Tak to już w Polsce jest – dwa lata temu powódź, a teraz susza. Ale Polak wszystko wytrzyma ;)
Pozdrawiam serdecznie z suchej Warszawy!
t. maliszewski
13 years ago
Płynie Wisła, płynie
Po polskiej krainie, po polskiej krainie
A dopóki płynie,
Polska nie zaginie!
A dopóki płynie,
Polska nie zaginie!
Bardzo podoba mi się twoj film wideo, chociaż ostatnie film jest raczej smutne.
Dziękuję Dietger!
Wszyscy liczymy na to, że na jesieni będzie więcej deszczu, a w zimie śniegu. Wtedy na wiosnę wszystko wróci do normy.
Tak to już w Polsce jest – dwa lata temu powódź, a teraz susza. Ale Polak wszystko wytrzyma ;)
Pozdrawiam serdecznie z suchej Warszawy!
Płynie Wisła, płynie
Po polskiej krainie, po polskiej krainie
A dopóki płynie,
Polska nie zaginie!
A dopóki płynie,
Polska nie zaginie!
Czesc Piotr
Mam nadzieje ze nie zaginie !
He, he – jakoś jeszcze całkiem nie wyschła :D
Dzięki i pozdrawiam!