Please login. This content (text, video, mp3) is available for active VIP Club members and All-In-One Plan users only.
Not a member yet? Please choose your plan and register your account.
Co mówią słuchacze?
“Piotr your method is very very very good. I am so glad to learn about your teaching. Today at the doctor, I already feel confident speaking. Thank you Piotr.”
W czasach socjalizmu nie braliśmy udziału w tym konkursie, bo to był “zgniły zachód”. Dopiero od 1994 roku bierzemy udział, tylko raz mieliśmy drugie miejsce, a reszta bardzo słabo. To drugie miejsce zdobyła Edyta Górniak, którą widziałaś w poprzednim odcinku (VIP179) :)
Dzięki za wytłumaczenia. Wydaje mi się, że Edyta Górniak jest nie zbyt miła. Jej komentarze byli nie grzeczny. Mamy wyraz po angielsku :
“Badź miły kiedy wdrapywasz się po drabinie sukcesu bo będziesz się spotkać te same osoby jeszcze raz, kiedy idziesz w dół” (nie wiem jeśli to jest dobre tłumaczenie, ale mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi :-)
Fajne! Trzymam kciuki dla Polski na Eurowizję!
Jeszcze nigdy nie wygraliśmy, może tym razem się uda… zobaczymy :)
Ojej, Polska nigdy nie wygrał? Coś jest nie tak! Muzyka w Polsce jest niesamowita!
W czasach socjalizmu nie braliśmy udziału w tym konkursie, bo to był “zgniły zachód”. Dopiero od 1994 roku bierzemy udział, tylko raz mieliśmy drugie miejsce, a reszta bardzo słabo. To drugie miejsce zdobyła Edyta Górniak, którą widziałaś w poprzednim odcinku (VIP179) :)
Dzięki za wytłumaczenia. Wydaje mi się, że Edyta Górniak jest nie zbyt miła. Jej komentarze byli nie grzeczny. Mamy wyraz po angielsku :
“Badź miły kiedy wdrapywasz się po drabinie sukcesu bo będziesz się spotkać te same osoby jeszcze raz, kiedy idziesz w dół” (nie wiem jeśli to jest dobre tłumaczenie, ale mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi :-)
Rozumiem :) I zgadzam się z tym!
Be nice to people on your way up because you might meet them on your way down :)
https://www.youtube.com/watch?v=xg6HTq4_gCU
:-)