VIP180: Polski reprezentant na Eurowizji [12:23]

Please login. This content (text, video, mp3) is available for active VIP Club members and All-In-One Plan users only. Not a member yet? Please choose your plan and register your account.

“Piotr your method is very very very good. I am so glad to learn about your teaching. Today at the doctor, I already feel confident speaking. Thank you Piotr.”

Masz pytanie? Napisz do mnie



    Subscribe
    Notify of
    guest
    7 Comments
    Oldest
    Newest Most Voted
    Susan
    Susan
    10 years ago

    Fajne! Trzymam kciuki dla Polski na Eurowizję!

    Piotr RealPolish
    10 years ago
    Reply to  Susan

    Jeszcze nigdy nie wygraliśmy, może tym razem się uda… zobaczymy :)

    Susan
    Susan
    10 years ago

    Ojej, Polska nigdy nie wygrał? Coś jest nie tak! Muzyka w Polsce jest niesamowita!

    Piotr RealPolish
    10 years ago
    Reply to  Susan

    W czasach socjalizmu nie braliśmy udziału w tym konkursie, bo to był “zgniły zachód”. Dopiero od 1994 roku bierzemy udział, tylko raz mieliśmy drugie miejsce, a reszta bardzo słabo. To drugie miejsce zdobyła Edyta Górniak, którą widziałaś w poprzednim odcinku (VIP179) :)

    Susan
    Susan
    10 years ago

    Dzięki za wytłumaczenia. Wydaje mi się, że Edyta Górniak jest nie zbyt miła. Jej komentarze byli nie grzeczny. Mamy wyraz po angielsku :
    “Badź miły kiedy wdrapywasz się po drabinie sukcesu bo będziesz się spotkać te same osoby jeszcze raz, kiedy idziesz w dół” (nie wiem jeśli to jest dobre tłumaczenie, ale mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi :-)

    Piotr RealPolish
    10 years ago
    Reply to  Susan

    Rozumiem :) I zgadzam się z tym!
    Be nice to people on your way up because you might meet them on your way down :)
    https://www.youtube.com/watch?v=xg6HTq4_gCU

    Susan
    Susan
    10 years ago

    :-)

    More posts

    7
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x