Please login. This content (text, video, mp3) is available for active VIP Club members and All-In-One Plan users only.
Not a member yet? Please choose your plan and register your account.
Co mówią słuchacze?
“Piotr your method is very very very good. I am so glad to learn about your teaching. Today at the doctor, I already feel confident speaking. Thank you Piotr.”
Czy język polski jest trudny? Wydaje mi się, że w tym artykule chodzi szczególnie o trudności gramatyki i wymowy. Jeśli chcesz mówić beż błędów, no wtedy język polski jest trudny, tak samo jak każdy język. Nie wiem, czy w ogóle ktoś jest w stanie mówić zupełnie bez błędów, nawet w swoim języku. Jeśli chcesz po prostu rozmawiać i dogadać się z ludźmi, to nie myślę, że polski jest tak bardzo trudny.
Jeśli ktoś potrafi coś dobrze robić, wtedy to coś nie jest dla niego trudne. Ha, ha Ty znasz już polski bardzo dobrze :)
Oczywiście masz rację, jeśli nie boimy się błędów to porozumiewanie się nie jest trudne. Jestem pewny, że każdy może nauczyć się nowego języka na poziomie konwersacyjnym. Nie jest to trudne, ale zabiera dość dużo czasu :)
Świetnie mówisz/piszesz po polsku. Jestem już w Polsce od kilku lat i ciągle uczę się. Mogę rozmawiać z ludźmi i rozumieć prawie wszystko, ale cały czas popełniam błędy, myślę, że po prostu nie można mówić bez błędów. Ale, to nic, nawet Polacy popełniają błędy :-).
Ja nigdy nie byłam w Polsce, uczę się polskiego z kursów i podkastów Piotra, to są doskonałe materiały. Uczę się mniej niż 3 lata, ale słucham polskiego jak tylko mam trochę czasu, myślę, że to piękny i bogaty język.
Tony, informowałem przez email o webinarze. Wszyscy aktywni użytkownicy dostają informacje. Ale nie martw się będą następne, najbliższy prawdopodobnie 27 czerwca, zapraszam serdecznie :)
Czy język polski jest trudny? Wydaje mi się, że w tym artykule chodzi szczególnie o trudności gramatyki i wymowy. Jeśli chcesz mówić beż błędów, no wtedy język polski jest trudny, tak samo jak każdy język. Nie wiem, czy w ogóle ktoś jest w stanie mówić zupełnie bez błędów, nawet w swoim języku. Jeśli chcesz po prostu rozmawiać i dogadać się z ludźmi, to nie myślę, że polski jest tak bardzo trudny.
Jeśli ktoś potrafi coś dobrze robić, wtedy to coś nie jest dla niego trudne. Ha, ha Ty znasz już polski bardzo dobrze :)
Oczywiście masz rację, jeśli nie boimy się błędów to porozumiewanie się nie jest trudne. Jestem pewny, że każdy może nauczyć się nowego języka na poziomie konwersacyjnym. Nie jest to trudne, ale zabiera dość dużo czasu :)
Świetnie mówisz/piszesz po polsku. Jestem już w Polsce od kilku lat i ciągle uczę się. Mogę rozmawiać z ludźmi i rozumieć prawie wszystko, ale cały czas popełniam błędy, myślę, że po prostu nie można mówić bez błędów. Ale, to nic, nawet Polacy popełniają błędy :-).
Ja nigdy nie byłam w Polsce, uczę się polskiego z kursów i podkastów Piotra, to są doskonałe materiały. Uczę się mniej niż 3 lata, ale słucham polskiego jak tylko mam trochę czasu, myślę, że to piękny i bogaty język.
Masz rację Tony, nie przejmuj się błędami, najważniejsza jest dobra komunikacja. Każdy błąd można przecież naprawić :)
Szkoda, że nie wiedziałem, że robisz takie podkasty na żywo :(. Chętnie bym oglądał.
Tony, informowałem przez email o webinarze. Wszyscy aktywni użytkownicy dostają informacje. Ale nie martw się będą następne, najbliższy prawdopodobnie 27 czerwca, zapraszam serdecznie :)