VIP090: Łódź – miasto industrialne [51:25]

Please login. This content (text, video, mp3) is available for active VIP Club members and All-In-One Plan users only. Not a member yet? Please choose your plan and register your account.

“Piotr your method is very very very good. I am so glad to learn about your teaching. Today at the doctor, I already feel confident speaking. Thank you Piotr.”

Masz pytanie? Napisz do mnie



    Subscribe
    Notify of
    guest
    8 Comments
    Oldest
    Newest Most Voted
    Eneida Favre
    Eneida Favre
    10 years ago

    Zgadzam się z Tobą, ja też jestem fanką Internetu! Nigdy wcześnie nie była wiedza tak dostępna do ludzi jak teraz. Świetnie!

    Piotr RealPolish
    10 years ago
    Reply to  Eneida Favre

    Zgadzam się! Może nie być TV, ale internet musi być :D

    Guillermo
    Guillermo
    10 years ago

    Rodzina mojej żony mieskają w Łodzi, cieszę się, że żrobiles ten filmik! Łódź chyba nie ma zamków i jeśli nie jesteś Polakiem chyba nie jest barzdo znanym miastem, ale warto pojechać do Łodzi, ma tyle do zobaczenia. Pozdrawiam z Hiszpanii

    Piotr RealPolish
    10 years ago
    Reply to  Guillermo

    W Łodzi nie ma zamków, jeszcze 250 lat temu to było bardzo małe miasteczko. Dzięki! Ja również pozdrawiam!
    PS Świetnie piszesz po polsku!!!

    meltem
    meltem
    10 years ago

    Oglądałam filmu o Andrzeja Wajdy która nazywa się ziemia obiecana. Tam można zobaczyć jak wybudowali ten fabryka w Łodzi. Polecam ten film ale zbyt stare.

    Piotr RealPolish
    10 years ago
    Reply to  meltem

    Stary, ale dobry film. Nie miałaś problemu ze zrozumieniem co mówią?

    meltem
    meltem
    10 years ago

    Ja powtórzę swoje lekcja wiedza o polsce i zaczynam oglądać filmy która mówiłesz najbardziej znanym polakiem i w internecie szukam o Andrzeja Wajdy którym filmów są bardziej ciekawe i znalazłam wiele artykuły o ‘ziemia obiecana’ po polsku i po turecku dlatego wcześniej wiedziałam co dzieje w filmu. Nie było łatwe rozumieć każdy zdanie ale ogólnie rozumiałam.

    Piotr RealPolish
    10 years ago
    Reply to  meltem

    To na pewno jest trudny film. Niektóre osoby mówią po polsku z żydowskim akcentem, to na pewno utrudnia zrozumienie.

    More posts

    8
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x